+90 543 282 7601

Sosyal Medyada Biz}

Araçlarınıza Sıfırdan Sunroof Montajı
Her türlü araçlarınıza Webasto güvencesi ile sunroof montajı yapılmaktadır, fiyatlarımız ve size özel tekliflerimizi görmek için lüften iletişim kanalları ile bize ulaşın.

Arabama Sunroof Taktırabilir miyim?

Arabama Sunroof Taktırabilir miyim?

Sunroof olmayan araçlarda yenileme yaparak sunroof taktırmak mümkündür. Bütün otomobil araçlarında üst kısımlara sunroof taktırmak mümkündür. Fakat maliyetli olabilir. İlgili yazımız sayesinde Arabama Sunroof taktırmak mümkün mü sorusuna yanıt alabiliriz. Araçlarda üst sekmende görüntü kazandıran ilgili görünümü elde etmek için birçok değişiklik yapılıyor. Araçlara manuel, otomatik ve kumaş görünümlü olan elektronik ve yarı elektrikli ürün elde etmek mümkündür. Sunroof modelleri değişmektedir.

Arabanın üst kısmında bulunan bu ürünler için araba içerisinde elektronik ve mekanik açısından köklü olan değişiklik gerekir. modifiyeli araç sevenlerin en fazla merak ettikleri konu Arabama Sunroof taktırma konusudur. Tam açılan, perdeli ve perdesiz olan modellerde aracın içerisine su alınmaması açısından çok iyi düzenleme yapılması ve çok düzenli bir şekilde monte edilmesi gereklidir. Aynı zamanda Sunroof görünümünde su almamış ve yüksek korozyona karşı dayanıklı yapı olması gereklidir. Aracın tamamen modifiyeli olmasından dolayı Sunroof ürününün yedek parçaları dikkatli seçilmelidir. Sıfır ve ikinci el araçlara bu uygulamayı yapmak mümkündür. Araç markasında göre değişen Sunroof ürünleri kullanılır. İnsanlarımızın hepsinde bu tarz ürünler için merak vardır. Araba markasına göre değiştirilen ve mutlaka uzun ömürlü kullanılması gereken bir görüntü elde etmek için işçiliklerin son derece dikkatli yapılması ve bilinmedik yerlerden hizmet alınmaması gereklidir. Özellikle tam açılan modellerde su alması kaçınılmaz durumdur. Güneş ışınlarından etkilenmeyecek ürün takmak da mümkündür. Bunun için cam kısımları güneşten etkilenmeyen koyu renk cam olursa daha iyi olacaktır. Kenar kısımlarında da otomatik açılmayı sağlayan kontrol düğmeleri monte edilebilir. Yarı açılan modellerde bunu sağlamak mümkündür. Üst kısımda tabana mutlaka tam oturacak ölçülerde olmasına dikkat etmek gereklidir. Bu sistemi kurmak için piyasada binlerce firmadan destek alabiliriz. Yaptırmak istediğimiz ürüne göre fiyat değişir. Uzun yolda daha fazla tercih ettiğimiz modelleri kullanmak sürücülerin klima ve yakıt tasarrufu elde etmesine yardımcıdır. Yani Sunroof kullanırsa uzun yolda klima kullanmak zorunda kalmayacağız. Araçların ve otomobillerin içerisinde sürekli bir oksijen içerikli hava olacaktır. Kontak kapatılınca otomatik olarak da kapatılan Sunroof modelleri yaptırılabilir. Bu sayede sizler herhangi bir çalıntı durumunda aracınızı ve kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Dokunmatik ve sürgülü panelleri olan ürün elde etmekte mümkündür. Araçların iç ve dış tasarımına çok ayrı bir hava katan bu ürünleri yaptırarak değişiklik elde etmek mümkündür. Yukarıda belirtilen teknik detaylara ilişkin bizimle iletişime geçerseniz size uygun tekliflerimizi sunabiliriz.

23 Aralık 2016
20.735 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM

 1. Dogan dedi ki:

  Corolla için düşünüyoruz 2016 model için fiyat ne olur

 2. Ahmet fazıl gürsoy dedi ki:

  Merhabalar 2010 a3 4 kapı aracım var ve sanroof taktırmak istiyorum bilgilendirilmek istiyorum 05326953061

 3. mahmut tuncel dedi ki:

  Yaw ne telefonları açıyorsunuz kardeşim needd fiyat yazıyorsunuz

 4. Alparslan dedi ki:

  2007 a3 aracım var sunroof taktırmayı düşünüyorum ankarada ikamet ediyorum bilgi ve fiyat istiyorum

 5. Nafi Ölmez dedi ki:

  Tipo araca sunroof taktırmak istiyorum.. bu mümkün mü

 6. Tolga Yiğit dedi ki:

  Jaguar s type aracıma sunroof taktırmak istiyorum, fiyat nedir?

 7. Muzaffer gür dedi ki:

  Toros binek aracıma saanruf taktırmak istiyorum

 8. Mehmet gurbuz dedi ki:

  2012 model opel astra j sedan sunroof taktırmak istiyorum maliyeti ne olur 0 541 240 61 69

 9. Orhan dedi ki:

  2010 corolla için fiyat ne olur?05398757743

BİR YORUM YAZIN