+90 543 282 7601

Sosyal Medyada Biz}

Araçlarınıza Sıfırdan Sunroof Montajı
Her türlü araçlarınıza Webasto güvencesi ile sunroof montajı yapılmaktadır, fiyatlarımız ve size özel tekliflerimizi görmek için lüften iletişim kanalları ile bize ulaşın.

Sunroof Takılabilen Araçlar

Sunroof Takılabilen Araçlar

Sunroof aracınız ile özgürlük hissini yaşarken, bu hissi maksimum seviye de yaşamanıza olanak sağlar. Araçların tavanların da açılır pencere ya da açılır tavan olarak nitelendirdiğimiz kısma verilen isimdir. Sunroofun sadece keyif amaçlı, görsel güzellik açısından ve aracın daha havalı görünmesi için takıldığı düşünülse de sunroofun bir sürü faklı yararı vardır. Sunroofun en önemli avantajları arasın da; sürücünün dikkatini dağıtmasını engeller, sağlığını koruması ve en ideal ortam için de araç sürmesini ve aynı zaman da aracın yakıt miktarını daha aza indirmesi avantajları olarak sayılabilir. Kısacası sunroof hem keyif amaçlı, hem eğlence amaçlı, hem aracın performansı açısından, hem sağlıklı ve en önemlisi de güvenli bir araç aksesuarı olarak bir sürü yararı vardır.

Sürekli araç kullanan insanların çok iyi bildiği gibi, özellikle de uzun yol da araç kullanan sürücüler için, kullandıkları araçta dikkatlerini sürekli bir şekilde koruyabilmek, rahat ve ideal bir araç sürüşü sağlayabilmek adına araç içinde ki havalandırmanın eksiksiz ve tam bir şekilde olması çok önemlidir. Bir araçta havalandırma sağlanabilmesi için ya cam ya da klima seçeneği vardır. Camın açılması sonucu içeri temiz hava girmesi ile birlikte aşırı ses de ortama girecektir. Aynı zaman da dışarıda ki egzos, türbülans gazı da içeri girecektir. Camın açılması ile yakıt sarfiyatı da artacaktır. Diğer seçenek olan klima ise, 45 dakikalık bir yolculuk ardındna klima ve havalandırmaya karşın kirli hava dışarı atılamayacaktır, bu da araçtakilerin kanında ki oksijen oranının düşüş sağlayıp, karbondioksit gibi gazların miktarının artacağını gösterir. Bunun sonucunda da yorgunluk, konsantrasyon azalması, refleksler de gerileme, baş ağrısı, bel ağrısı, boyun ağrısı gibi problemler ortaya çıkacaktır. Klima ortamda ki havayı kurutacaktır buda gözler de yanma sorunu oluşturup rahatsız edecektir. İşte tüm bu olumsuzlukları gidermek adına araca sunroof takılması çok ideal bir çözümdür. Sunroof sayesin de araç içerisin de temiz hava akışı sağlanır, rahat bir sürüş alanı sağlanır ve yakıttan tasarruf edilir.

Sunroof farklı bir sürü seçeneği ile her ihtiyaca çözüm sunmaktadır. Sunroofun; manuel, elektronik olanı, elektriklisi, perdeli, perdesiz, sert perdeli, kumaş perdeli, tam açılan gibi seçenekleri ile farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunmaktadır. Aracın modeline göre, istenilen sunroof takılması mümkündür. Sunroof her arabaya göre takılması mümkündür. Takılan sunroof araçta herhangi bir sıkıntı oluşturmaz, yapısı ve dinamiğine hiçbir zarar vermez. Yalnız takılırken gerekli ve dikkat edilmesi gereken önlemler alınmalıdır. Sunroof takılabilmesi için en başta aracın tavanı sunroofa göre kesilir. Kesilen kısım için paslanma, sızdırma, ses gibi problemlere karşı gerekli önlemler alınır. Seçilen sunroof çeşidine göre, sunroofu araca takma süresi 1 ile 3 saat arasın da farklılık göstermektedir.

23 Aralık 2016
19.470 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM

 1. Tuncay ozcan dedi ki:

  2013 skoda rapidim var sanroof raktirmak ustiyorum fuyat ne kadardir

  1. Burak dedi ki:

   Merhaba. 2007 Astra H HB kasa aracıma düşünüyorum. Sizce fiyatı nedir ?

 2. İsmail dedi ki:

  Laguna 1 aracıma sanruf takılırmı kaça mal olur hayırlı işler

 3. Metin Kara dedi ki:

  Hocam bankadan satılık araç aldım. Buna da sunroff takabiliyormuyuz?

  1. Fahrettin dedi ki:

   Webosto sanrof fitili bulunur mu

 4. Temucin dedi ki:

  207 outdoor a taktırmak istiyorum elektirikli fiyat

 5. Melih dedi ki:

  Megane 3 gt line araç var olurmu

 6. Ümit küpeli dedi ki:

  Megan2 sanrof taktırmak istiyorum fiyat nedir

 7. Ahmet dedi ki:

  E46 2001 sanruf ekleme maliyeti ne kadar

 8. Omer dedi ki:

  2012 Accent blue sanrof fiyatları nekadar olur

 9. Fatih Fatih dedi ki:

  Hundai i 20 2015 araca orijinal cam tavan maliyet nedir

 10. Araba Meraklısı Bilgilendirme Sistemi dedi ki:

  Bilgilendirme Sistemi üzerine yeni model arabalarda yapım çok daha ucuz oluyor diye biliyorum fakat eski modellerde 10.000 tl ye varan fiyatlarla cam tavan yaptırabilirsiniz

 11. Özgür dedi ki:

  2002 Octavia tavanı tamamen panoromik cam tavan yapmak istiyorum mumkun mu ? Ortalama fiyat bilgisi verebilir misiniz ?

BİR YORUM YAZIN