+90 543 282 7601

Sosyal Medyada Biz}

Araçlarınıza Sıfırdan Sunroof Montajı
Her türlü araçlarınıza Webasto güvencesi ile sunroof montajı yapılmaktadır, fiyatlarımız ve size özel tekliflerimizi görmek için lüften iletişim kanalları ile bize ulaşın.

Webasto Sunroof ve Açılır Kapanır Tavan Sistemleri

Webasto Sunroof ve Açılır Kapanır Tavan Sistemleri

Özellikle günümüz kullanıcılarının araçlarında istedikleri konforlardan birisi de sunroof sistemidir. Üretilen bazı araçlarda bu sistem orijinal olarak bulunsa da birçok araçta sunroof sisteminin bulunmadığını söyleyebiliriz. İnsanlar araç içi konforlarının artmasını sağlamak için araçlarına sunroof taktırabilmektedirler. Aracın orijinal halinde sunroof bulunmamasına rağmen bu sistem sonradan araçlara takılarak aracın hem görünüşü hem de konforu değiştirilebilmektedir. Sunroof sistemi denildiğinde akla gelen ilk isim Webastro şirketidir. Sunroof taktırma işlemini düşünen ve işlemi Webasto şirketine yaptıran araç sahiplerinin hemen hemen hepsi yaptırdıkları cam tavan sisteminden memnun kalmışlardır.

Antalya Webasto Bölge Bayi iletişim ve yol tarifi için Tıklayınız.

Açılır cam tavan sistemi montajı konusunda dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunmaktadır. Bu noktalar: malzeme seçimi, kızakların doğru ve kusursuz yerleştirilmesi, aracın sunroofa ne kadar uygun olduğu vb. durumlar olarak sıralanabilmektedir. Bu noktalar göz önüne alınarak yapılan montaj işlemleri sonucunda hemen hemen hiçbir sorun meydana gelmemektedir. Webasto şirketinin müşterilerine sunmuş olduğu hizmetin en önemli noktalarından birisi de montaj işlemindeki kritik yerlere dikkat çekmek ve bunun sonucunda müşterilere kusursuz bir hizmet vermektir. Uzman kişilerin yaptığı sunroof sistemleri sonucunda Webasto şirketinden hiçbir müşteri yakınmamaktadır.

Sunroof sisteminde meydana gelebilecek olası hatalar

Açılır cam tavan montaj işleminde dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunmaktadır. Öncelikli olarak aracın iyi kontrol edilmesi ve en uygun sunroof sisteminin seçilmesi gerekmektedir. Bunun sonrasında kullanılacak cam tavanın dayanıklı olması ve kızak sisteminde herhangi bir bozukluğun bulunmamasına dikkat edilmelidir. Bu gibi hususlara dikkat edilmemesi ya da montaj yapılması sırasında bazı aksaklıklar oluşması sonrasında aracın sunroof sisteminde bazı sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu sorunlar özellikle kızakların üzerinde bulunan su tahliye kanallarından ya da kızakların hareketinden kaynaklanmaktadır.

Sunroof sisteminin takılması sonrasında kullanıcı en az yılda bir olmak üzere aracının açılır kapanır cam tavan sistemini bakıma götürmesi gerekmektedir. Bu bakımların yapılmaması durumunda meydana gelebilecek sorunlar kişiye ilerleyen zamanlarda daha büyük maliyetlerde zararlar oluşturabilmektedir. Bu gibi olumsuz durumlar yaşamamak ve en iyi şekilde sunroof sistemine sahip olmak isteyen müşteriler Webasto şirketini tercih etmektedirler. Çalışanlarının uzman olması ve müşteriler ile iletişimlerinin iyi olması sonucunda kişiler en güzel şekilde hizmet alarak Webasto tarafından yapılan sunroof sistemine sahip olmaktadırlar. Webasto şirketi yaptığı sunroof sistemine olan güveni nedeniyle müşterilerine yaptırdıkları sunroof sistemi için belirli bir garanti vererek, herhangi bir sorunla karşılaşmaları durumunda sunroof sistemlerini ücretsiz bir şekilde onarma fırsatı sunmaktadır. Bu gibi avantajları bulunan bir şirket olan Webasto’nun birçok araç sahibi tarafından tercih edilmesi de doğal karşılanmaktadır.

Webasto sunroof sistemi çeşitleri

Sunroof sistemi olarak müşterilere birçok çeşit sunulmaktadır. Müşterilerin araç özelliklerinin kontrol edilmesi sonrasında en uygun cam tavan seçenekleri kişiye sunulmaktadır. Kişi sunulan seçeneklerden herhangi birini seçerek sunroof montajına onay vermektedir. Sunroof çeşitleri olarak; çift taraflı açılan, katlanarak açılan, yukarı doğru açılan, elektronik açılan, manuel açılan vb. birçok çeşit bulunmaktadır. Çeşit fazla olmasının yanında müşterilerin araçlarının da bu çeşitliliğe uygun olması gerekmektedir. Aksi taktirde seçmek istediğiniz cam tavan aracınıza uygun olmadığı için montaj işlemine geçilemeyecektir. Aracın tipine göre, tavan boyut ve şekline göre yapılacak cam tavanın en yüksek performansı vermesi hedeflenmektedir. Bu nedenle Webasto şirketi en uygun cam tavan sistemine sizinle birlikte karar vererek ileride karşılaşılabilecek olası kötü durumlara önlem almaktadır. Webasto şirketine giderek sunroof sistemi yaptıran kişiler hemen hemen her türlü olumsuz duruma karşı önlem almış olarak cam tavanlarını rahatça kullanabilmektedirler.

22 Aralık 2016
96.794 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 23 YORUM

 1. Baykal dedi ki:

  2011 model wosvagen transporter kısa şase aracıma panoramik cam tavan yapmak istiyorum bu mümkün mü acaba. Mümkünse ortalama fiyat bilgisi alabilirmiyim. Teşekkürler iyi çalışmalar

 2. Rahmi dedi ki:

  2012 fiat punto aracıma panoramik cam tavan yapmak istiyorum bu mümkün mü acaba. Mümkünse ortalama fiyat bilgisi alabilirmiyim. Teşekkürler iyi çalışmalar
  Cevapla

 3. mikail sevim dedi ki:

  bende webasto sunroof var doğa na takılı ama kızaklarında sorun var sizde varmı fiyatı ne kadar cam ebatı en 33 boy 77 yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 4. Sebahattin dedi ki:

  2013 yeni kasa fiat panda pop sanruf takılırmı ne fiyat olur trabzon dan yazıyorum tşk

 5. Selahattin aca dedi ki:

  2016 111 vito minibüs için panaromik cam tavan yapmak istiyorum açılır kapanır bilgi verirseniz sevinirim

 6. Ibrahim dedi ki:

  Citroen c4 2013 aracıma cam tavan yada sanruf yaptırmak istiyorum

 7. Mehmet dedi ki:

  2015 hundai i20 cam tavan açılır kapanır fiyat verirmisin

 8. Aras dedi ki:

  2017 fiorine tavan cam yaptırmak istiyorum

 9. eren dedi ki:

  merhaba megane 3 arabama panaromik cam tavan yaptırmak istiyorm fiyatı öğrenebilirmiyiz

 10. Talha Yılmaz dedi ki:

  Opel astra sport 2012 cam tavan ve sanruf ortalama fiyat verebilirmisiniz

 11. Yunus dedi ki:

  99polo sanruf yapmak istiyorum fiyat ne dir

 12. Kenan deerya dedi ki:

  Citroen elyess arabama açılır tavan yaptırmak istiyorum
  Fiyat ne olur tsk ederim

 13. Burak kaan şart dedi ki:

  Mazda 3 sedan 2012 aracıma cam tavan yaptırmak istiyorum ancak açılabilir olmasını istemiyorum sabit cam tavan istiyorum maliyet ve uyum konusunda bilgi alabilir miyim ?

 14. Serkan dedi ki:

  2013 model BMW f30 aracıma sanroof yaptırmak istiyorum orijinalinden nasıl bir fark olur bu anlaşılır mı fiyat nedir? Teşekkürler

 15. İsmet dedi ki:

  FİESTA 2006 için fiyat nedir(açılır cam tavan)

 16. Atilla dedi ki:

  2000 model woswogen polo sanruf yaptırmak istiyorum fiyat almamız mümkünmü

 17. Mahmut dedi ki:

  Merhabalar ;

  2001 seat Leon aracıma sunroof yaptırmak istiyorum fiyat bilgisi ve detaylı bilgi alabilirmiyim

  İyi çalışmalar.

 18. Murat şevik dedi ki:

  2006 Doblo için cam tavan veya sanroof yaptırmak istiyorum nasıl yapabilirim

 19. Engin dedi ki:

  E 30 arabama cam tavan mümkün müdür?

 20. Halil Bektaş dedi ki:

  Subaru xv aracima sanruf taktirmak istiyorum.fiyat alabilir miyim

 21. Mustafa dedi ki:

  Merhabalar captur 2017 aracıma sanroof ve cam tavan takılır mı fiyat nedir önceki foto ları gönderirmisiniz

 22. Nihat dedi ki:

  2002 Passat aracıma hangi model sanruf olur

 23. Samed dedi ki:

  Fort eskort aracima full cam tavan uygulamasi istiyorum yardimci olurmusunuz

BİR YORUM YAZIN